راهنمای ست رنگ لاک با رنگ لباس

راهنمای ست رنگ لاک با رنگ لباس

راهنمای ست رنگ لاک با رنگ لباس

ست کردن رنگ لاک با لباس مشکی
چنانچه رنگ لباس مجلسی شما مشکی باشد حق انتخاب بسیاری برای رنگ دیگر اکسسوری­ ها دارید. مشکی به عنوان یک رنگ خنثی به حساب می آید و به آسانی با بیشتر رنگ­ها ست می­شود. بنابراین بهتر است که رنگی را برای لاک انتخاب کنید که به پوست دست شما بیاد و با اکسسوری­ها ست باشد.
 
ست کردن رنگ لاک با لباس قرمز
رنگ قرمز به تنهایی عشق، هیجان و انرژی را به محیط انتقال می دهد بنابراین چنانچه از مدل لباس مجلسی بلند قرمز استفاده می کنید تلاش کنید که از لاک­های ملایم  استفاده کنید تا تعادل را در تیپ خود به وجود بیاورید. سفید چرک یکی از بهترین رنگهاست و فرم کلاسیک و شیکی به شما می­دهد.

رنگ لاک مشکی نیز زیبایی خاصی در تیپ شما به وجود می آورد. لاک طوسی و حتی قرمز هم خیلی مناسب هستند و با مدل لباس مجلسی کوتاه قرمز ترکیب بسیار جذابی برای شما ایجاد می کند.
 
ست کردن رنگ لاک با لباس سفید
لباس مجلسی سفید را می­توانید با هر رنگ لاکی که دوست دارید ست کنید. رنگ لاک هایی که با رنگ­های دیگر سخت ست می­شود را می­توانید با این رنگ لباس انتخاب کنید.
لاک قرمز و یا مشکی تضاد بسیار جذابی با رنگ سفید لباس شما دارد و شما را از داشتن تیپ یک دست و یکسان خلاص می­کند.

ست کردن رنگ لاک با لباس بنفش
چنانچه از رنگ بنفش برای لباس مجلسی خود استفاده می­کنید به طیف و تناژ رنگ بنفشی که مشخص کرده اید بستگی دارد و می توانید از رنگ­های سفید، زرد، نارنجی، قرمز، یاسی و کالباسی برای لاک خود استفاده کنید. حتی می توانید از اکلیل برای زیباتر کردن طرح ناخن­های خود استفاده کنید.

ست کردن رنگ لاک با لباس آبی
چنانچه به دنبال مد هستید و مدل لباس مجلسی شما به رنگ آبی است باید از رنگ­های قرمز، طوسی و سفید  برای زیباتر کردن ناخن­های خود استفاده کنید. لاک زرد هم تیپ شما را خیلی فریبنده و جذاب می­کند.
 
ست کردن رنگ لاک با لباس صورتی
رنگ صورتی یکی از رنگ­های مناسب برای لباس مجلسی دخترانه است که از ترکیب رنگ سفید و قرمز تهیه می شود بنابراین می­توان گفت که یکی از رنگ­های مناسب و هماهنگ با آن رنگ سفید است که می­توانید برای ناخن­های خود استفاده کنید.

رنگ­های متالیک، سرمه ای و مشکی با لباس صورتی زیبا می شود و به ناخن­های کوتاه، زیبایی ویژه ای می­دهند.

ست کردن رنگ لاک با لباس طلایی
رنگ طلایی خودش به تنهایی تیپ شما را با با عظمت و با شکوه می­ کند بنابراین بهتر است که از برق ناخن و یا لاک­های کم رنگ و بی رنگ استفاده کنید تا همه نگاههای اطرافیان به لباستان جمع باشد. چنانچه مدل لباس مجلسی پولک داشته باشد و آن را با لاک کرم رنگ ست کنید با سلیقه بودن خود را رسانده اید.

ولی چنانچه دوست دارید که ناخن­های شما رنگ و طرح داشته باشد می­توانید از رنگ­های ترکیبی سفید، مشکی و طلایی استفاده کنید. رنگ لاک زرشکی نیز با لباس طلایی خیلی همخوانی دارد و استایل جذاب و شیکی را ایجاد می کند.